Сплатити покупку, зроблену на сайті «Застелі», Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

Післяоплата у відділені «Нової пошти»

Звикли бачити, що купуєте і тільки потім платити? Ми поважаємо Ваш вибір. При оформленні замовлення вкажіть відповідний спосіб оплати і оплатіть замовлення безпосередньо у відділенні «Нова Пошта». Вартість післяплати включає в себе 20 грн (оформлення декларації) + 2% від вартості товару.

Оплата готівкою кур'єру

Розрахуватися з кур'єром при отриманні товару за адресою доступно тільки мешканцям міста Києва. Для цього вкажіть в графі оплата - готівкою кур'єру. Послуга є безкоштовною, розрахунки здійснюються в національній валюті.

Оплата на карту Приват банка

Ми пропонуємо Вам будь-яку зручну для Вас форму оплати: термінал, каса, або Приват 24. Номер картки буде надано Вам при оформленні замовлення і уточнення його наявності на складі.

Оплата за допомогою Apple Pay

Ви можете оплатити покупку за допомогою платіжної системи Apple Pay, для цього в якості способу оплати виберіть "Онлайн-оплата банківською картою (WayForPay)", після чого Ви будете перенеаправлени на сторінку оплати на сайті WayForPay.

Оплата за допомогою Google Pay

Ви можете оплатити покупку за допомогою платіжної системи Google Pay, для цього в якості способу оплати виберіть "Онлайн-оплата банківською картою (WayForPay)", після чого Ви будете перенеаправлени на сторінку оплати на сайті WayForPay.

Оплата за допомогою MasterPass

  Masterpass - електронний гаманець від MasterCard, який зберігає Ваші платіжні дані в безпечному місці. Ви можете оплатити покупку за допомогою платіжної системи Masterpass, для цього в якості способу оплтати виберіть "Онлайн-оплата банківською картою (WayForPay)", після чого Ви будете перенеаправлени на сторінку оплати на сайті WayForPay.

Миттєва розстрочка від ПриватБанку

Ви можете взяти покупку в кредит, для цього в якості способу оплати виберіть "Онлайн-оплата банківською картою (WayForPay)", після чого Ви будете перенеаправлени на сторінку оплати на сайті WayForPay. На сайті системи виберіть в якості спопособа оплати "Миттєва розстрочка від ПриватБанку", після виберіть кількість платежів, вкажіть email і номер мобільного. Далі на сторінці ПриватБанку необхідно підтвердити платіж. Після підтвердження буде списана сума першого платежу.