ковдра з верблюжої вовни

Про унікальні властивості верблюжої ковдри відомо вже давно. Шерсть цієї тварини має дивовижні характеристики, які обумовлені особливостями пустельного клімату. Вдень температура там нерідко досягає 80 градусів, тоді як вночі істотно опускається. Верблюд переносить подібні перепади цілком спокійно, адже його покрив - ідеальний ізолятор. Правда, збирають вовняний матеріал один раз на кілька років, тому верблюжі ковдри є недешевим задоволенням. Однак, якщо врахувати її властивості, вартість здається не такою високою.

Верблюжі ковдри: природне оздоровлення

Унікальні властивості верблюжої вовни використовувалися ще в давні часи. Так, єгипетські жінки використовували її для створення корсетів, які сприяли схудненню без голодувань і фізичних вправ. Справа в тому, що завдяки хорошій термостійкості і гігроскопічності, шерсть двогорбого сприяє видаленню жирових відкладень. Греки ж пішли ще й далі і відкрили цілющі властивості матеріалу щодо забитих місць, розтягнень, а також таких захворювань, як ревматизм.

Сучасна медицина розширила перелік хвороб, при яких рекомендовано використання верблюжої вовни, до майже, ще сорока недуг. Її лікувальні властивості також обумовлені високим вмістом тваринного жиру ланоліну, корисність якого складно переоцінити. Крім лікування хвороб, верблюжі ковдри забезпечують ефективний захист від магнітних полів, що випромінюються від сучасних електроприладів і мають руйнівну дію на організм людини. З цих причин, купуючи натуральну ковдру, ви фактично робить хорошу інвестицію в своє здоров'я, а воно у нас безцінне.

Особливості вибору ковдри з верблюжої вовни

Перш, ніж почати вивчати асортимент інтернет магазину «Застели» на предмет натуральної вовняної ковдри, слід розібратися з критеріями вибору. На сьогоднішній день існує два типи таких виробів:

  1. ткані моделі (з відкритою вовною);
  2. стьобані ковдри (з закритою вовною).

Перший тип був поширений раніше і являє собою виріб, що має грубувату текстуру. До того ж, дана модель досить ворсиста, тому на підковдрах вона залишає сліди. Хоча, зовнішній вигляд ніяк не впливає на цінні властивості натурального виробу.

Сучасна технологія виробництва верблюжих ковдр полягає в переміщення вовни всередину тканини, яка простьобується з обох сторін. Таким чином, виріб виходить м'яким і привабливим зовні. Ворс в ньому зачесаний, тому сильно не лізе.

Вибираючи останній варіант, цікавтеся кількістю шерсті у наповнювачі, а також типом тканини, яка виступає в ролі чохла. Ці два параметри визначають кінцеву вартість текстильного вироба. Звичайно, на ціну впливає і розмір верблюжої ковдри. Тут варто керуватися параметрами особистого спального місця і, виходячи з цих даних, вибирати розмір цінного виробу.

У магазині «Застели» ви знайдете якісні вовняні моделі від кращих виробників. Кожна з них стане хорошим придбанням для вашого дома і прослужить максимальну кількість часу. Починати піклуватися про своє здоров'я ніколи не пізно.